ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Specjalista ds. Administracyjnych
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

Specjalista ds. Administracyjnych

2024.02.27

Ogłoszenie o pracę/staż na stanowisku: Specjalista ds. Administracyjnych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą poszukującą do swojego zespołu osoby na stanowisko Specjalisty ds. Administracyjnych. Szukamy osób z inicjatywą, gotowych do podjęcia wyzwań i wspierania naszego zespołu w codziennych działaniach.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe.
Znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym.
Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
Umiejętność pracy zespołowej.
Dobra organizacja czasu pracy.
Mile widziane doświadczenie w pisaniu i rozliczaniu projektów.

Zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu w zakresie bieżących działań administracyjnych.
Obsługa biura, w tym sporządzanie, przesyłanie i archiwizowanie dokumentów.
Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.
Udział w organizacji spotkań i zarządzanie kalendarzem spotkań.
Monitorowanie terminów i wsparcie w zarządzaniu projektami.
Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: fundacja interpiano. pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie „Specjalista ds. Administracyjnych”.

Proces rekrutacji będzie obejmował rozmowę kwalifikacyjną.

Oczekujemy na Twoje zgłoszenie!

4 600 PLN

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)