ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

2024.03.12

Sanok Rubber Company S. A. czołowy producent wyrobów gumowych, gumowo-metalowych oraz kombinacji gumy z innymi tworzywami w związku ze swoim dynamicznym rozwojem na rynku krajowym i zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyła również w działaniach związanych ze zrównoważonym rozwojem (CSR)

Do obowiązków będzie należało m. in.
- Udział w działaniach dotyczących zrównoważonego rozwoju w Spółce
- Uczestniczenie w pracach związanych z corocznym raportowaniem niefinansowym (obszar CSR)
- Wdrażanie i nadzór nad wymaganiami prawnymi z zakresu ochrony środowiska
- Inicjowanie i koordynacja działań w celu zmniejszenia oddziaływania na środowisko, np. redukcji emisji CO2, ilości powstających odpadów
- Współpraca z zewnętrznymi jednostkami (urzędy, instytuty, centra naukowe itp. )

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe
- umiejętność analizowania przepisów prawnych
- mile widziane doświadczenie w opracowywaniu raportów, instrukcji, procedur, opracowań itp.
- wysokie zdolności organizacyjne i samodzielność
- znajomość języka anielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
- gotowość do wyjazdów za granicę

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
- atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany ze wzrostem kwalifikacji
- dobrą atmosferę pracy
- ciekawe i zróżnicowane zadania
- możliwości rozwoju zawodowego
- przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych

Oferty prosimy przesyłać na adres: hr sanokrubber. pl
lub aplikować poprzez stronę internetową.

Zgodnie z Rozporz. Parl. Europ. i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych - dostępną na naszej stronie internetowej w zakładce - kariera.

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)