ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) SPECJALISTA DS. HANDLU I MARKETINGU
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

SPECJALISTA DS. HANDLU I MARKETINGU

2024.02.16

Sanok Rubber Company S. A. czołowy producent wyrobów gumowych, gumowo-metalowych oraz kombinacji gumy z innymi tworzywami w związku ze swoim dynamicznym rozwojem na rynku krajowym i zagranicznym, poszukuje kandydatów, którzy chcą doskonalić swoje zainteresowania zawodowe.

Jeżeli chcesz rozwijać swoją karierę z nami, zapraszamy do współpracy!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- bieżące monitorowanie rynku, prowadzenie analiz marketingowych, benchmarking
- organizowanie wizyt i udział w negocjacjach handlowych
- analizowanie zapytań ofertowych oraz opracowywanie propozycji ofert handlowych i prezentacji
- przygotowywanie zestawień, cenników, kalkulacji i analiz ekonomicznych
- uczestniczenie w wyjazdach biznesowych, targach, imprezach promocyjnych
- kreowanie strategii marketingowej

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- biegła znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy z klientem, preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej
- wysokie zdolności analityczne i interpersonalne
- gotowość do częstych wyjazdów za granicę

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
- możliwość awansu finansowego powiązanego ze wzrostem kwalifikacji
- dobrą atmosferę pracy
- ciekawe i zróżnicowane zadania
- możliwości rozwoju zawodowego
- przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych

Oferty prosimy przesyłać na adres: hr sanokrubber. pl
lub aplikować poprzez stronę internetową.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych - dostępną na naszej stronie internetowej w zakładce - kariera.

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)