ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Pracownik sprzątający, Paracownik terenów zielonych
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

Pracownik sprzątający, Paracownik terenów zielonych

2024.03.11

Firma sprzątająca Amlux świadcząca usługi porządkowe poszukuje osób do sprzątania powierzchni biurowej, magazynowej.
MIEJSCE: SANOK, KROSNO, JASŁO.
Również chętnie zatrudnimy osoby osobno na tereny zewnętrzne.
Oferujemy:
- pracę DORYWCZĄ (dodatkową)
- wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie lub o umowę o pracę
- pracę na zastępstwo
Zakres obowiązków:
- sprzątanie powierzchni biura lub hali magazynowej
Wymagania:
- chęci do pracy,
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
- dokładność i systematyczność,
- dyspozycyjność oraz sumienność,
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 513 326 614
E-mail: praca. amlux2024 gmail. com
Zatrudniamy również osoby ze stopniem niepełnosprawności. Realizujemy wszystkie świadczenia należne osobom z orzeczeniem.
W aplikacji proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce AMLUX Sp. z o. o. , a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści: Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że: 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AMLUX Sp. z o. o. , ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: AMLUX Sp. z o. o. , , ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników AMLUX Sp. z o. o. , na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot dział

27 PLN

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)