ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Pracownik Produkcji od zaraz - bez doświadczenia - Sanok
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

Pracownik Produkcji od zaraz - bez doświadczenia - Sanok

2024.03.14

Oferujemy pracę dla osób zmotywowanych i chętnych do podjęcia zatrudnienia od zaraz. Wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczy, że zaaplikujesz na stanowisko:

Pracownik Produkcji/Operator wtryskarki

Lokalizacja: Sanok

System pracy: Od poniedziałku do piątku 3 zmiany 6:45-14:45 / 14:45-22:45 / 22:45-6:45

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn (wtryskarki)
• Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

Wymagania:

• Chęci do pracy
• Gotowości do podjęcia zatrudnienia w systemie 3-zmianowym 6:45-14:45 / 14:45-22:45 / 22:45-6:45

Oferujemy:

• Umowę o pracę na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia
• Wynagrodzenie podstawowe oparte na minimalnej krajowej + dodatki
• Wolne weekendy
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

W razie zainteresowania ofertą proszę przesłać CV

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)