ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) PRACA SANOK-PRACOWNIK PRODUKCJI
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

PRACA SANOK-PRACOWNIK PRODUKCJI

2023.06.08

Obowiązki:
prace fizyczne w magazynie oraz przy produkcja pasz

Wymagania:
Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - mile widziane
Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:
podstawowe, nie jest wymagane

Praca na 1 zmianę w godzinach: od 7. 00 do 15. 00

Miejsce pracy:
Gen. Leopolda Okulickiego 21, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
Pełny etat

Wymagane dokumenty:
CV

Sposób aplikowania:
Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres e-mail: biuro cnsanok. pl lub dostarczyć osobiście.
W przypadku pytań prosze o klontakt pod numerem telefonu: 134631378 lub 134601388

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)