ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) POMOC PIEKARZA
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

POMOC PIEKARZA

2024.05.06

Piekarnia SANREJ w Sanoku zatrudni pracownika na stanowisko: POMOC PIEKARZA, TYLKO II ZMIANA
Główne obowiązki:
•odbiór chleba
• praca przy wytwarzaniu i wypiekaniu różnych rodzajów pieczywa.
• przygotowywanie wyrobów zgodnie z recepturami,
• wykonywanie zadań związanych z produkcją,
• prace porządkowe na stanowisku pracy,
• przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy.
• Brak wymaganego doświadczenia na podobnych stanowisku - możliwość przyuczenia.
Oczekujemy:
• Umiejętności pracy w zespole.
• Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym.
• Punktualności i dokładności
• Zaświadczenie sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr 13 46 41 886 lub cv wysłać na adres e-mail biuro sanrej. pl

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)