ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Młodszy Konstruktor Wyrobu
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

Młodszy Konstruktor Wyrobu

2024.02.08

Firma ADR POLSKA SP. Z O. O. należąca do międzynarodowego koncernu składającego się z 14 zakładów rozmieszczonych po całym świecie, specjalizująca się w produkcji osi, układów hamulcowych i zawieszeń do maszyn rolniczych i przemysłowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zagórz, ul. Bieszczadzka 5 (powiat sanocki)

Zadania osoby na tym stanowisku:
- kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej dla projektowanych wyrobów;
- sprawowanie nadzoru technicznego nad wprowadzeniem nowych wyrobów do produkcji oraz nad produkcją seryjną;
- nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji;
- projektowanie wyrobów w oparciu o dostępny proces technologiczny z uwzględnieniem doboru maszyn, przyrządów, narzędzi oraz kosztów produkcji;
- stosowanie kryteriów doboru materiałów w kolejnych etapach projektowania inżynierskiego, na podstawie właściwości fizycznych, mechanicznych oraz kryteriów technologicznych i ekonomicznych;
- techniczne przygotowanie dokumentacji produkcji oraz procesów produkcyjnych w przemyśle metalowym, ze szczególnym uwzględnieniem procesów spawalniczych i obróbki skrawaniem;
- optymalizacja konstrukcji ze względu na wymagania wytrzymałościowe, redukcję masy oraz eliminację wad konstrukcyjnych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne;
- znajomość pakietu MS Office, programów 2D I 3D CAD (mile widziana znajomość Inventor);
- znajomość rysunku technicznego (tworzenie i czytanie);
- umiejętność korzystania z różnych źródeł informacji – literatura techniczna, normy, poradniki, katalogi, czasopisma techniczne;
- znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym;
- doświadczenie na stanowisku samodzielnego konstruktora nie jest wymagane.

Oferujemy:
- pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku;
- umowę o pracę;
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci);

Zagórz
gmina Zagórz, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)