ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Doradca Handlowy - nie wymagamy doswiadczenia - szybkie przyuczenie!
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

Doradca Handlowy - nie wymagamy doswiadczenia - szybkie przyuczenie!

2024.03.11

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko Doradcy Handlowego.
Nie wymagamy doświadczenia - pomożemy Ci zdobyć niezbędną wiedzę.
Zapewnimy kompleksowe szkolenia, abyś stał/a się ekspertem w dziedzinie.
Wymagania: przede wszystkim zaangażowanie, umiejętność komunikacji i negocjacji oraz posiadanie prawa jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.
Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych
przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków sprzedaży
bezpośredni kontakt i praca z klientem
współpraca z centralą i innymi członkami zespołu
obsługa klienta wg najwyższych standardów
godne reprezentowanie firmy w kontakcie z klientami

Co otrzymujesz:
atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia prowizyjnego
zarobek bez górnego limitu, wszystko zależy od zaangażowania
szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające
wsparcie merytoryczne doświadczonych agentów
przyjazną atmosferę sprzyjająca rozwojowi
umowa B2B / agencyjna / zlecenie / umowa o pracę
możliwość otrzymania samochodu służbowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą na adres: naszprad. rekrutacja gmail. com lub w wiadomości prywatnej.

5 000 PLN

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)