ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Pracownik ds. produkcyjnych
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

Pracownik ds. produkcyjnych

2019.07.19

ADR Polska S. A. firma produkcyjna, należąca do czołówki europejskich producentów, specjalizująca się w produkcji osi, półosi i zawieszeń do przyczep i maszyn rolniczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. produkcyjnych

Miejsce pracy: Zagórz ul. Bieszczadzka 5

Zakres obowiązków to:
- Analiza zapotrzebowania na części zamienne.
- Korekta stanów magazynowych.
- Drukowanie kart obróbkowych.
- Analiza zaległych i nowych zamówień - odnajdywanie i eliminacja problemów opóźniających proces produkcji.
- Analiza zleceń produkcyjnych pod kątem poprawności zużyć materiałowych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Wykształcenie średnie (preferowane techniczne).
- Dobra znajomość Microsoft Excel.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
- Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci);
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zapewniamy:
- terminową wypłatę wynagrodzenia;
- bezpieczne i higieniczne warunki pracy, tj. pomieszczenia socjalne, dzież ochronną, szafki pracownicze.

Zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: rekrutacja atwsystem. pl z dopiskiem stanowiska o jakie się ubiega. Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zagórz
gmina Zagórz, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)