ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Monter Instalacji Sanitarnych
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

Monter Instalacji Sanitarnych

2023.08.27

Isan sp. z o. o. zatrudni montera instalacji sanitarnych - grzewczych. Do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem, które cechują się pomysłowością, inicjatywą, rzetelnością i samodzielnością.

Zakres zadań:
Budowa sieci kanalizacyjnych, wodnych i C. O. oraz montaż armatury i wyposażenia. Przegląd, konserwacja, naprawa istniejących instalacji.

Oferujemy:

• umowę o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego

Oczekujemy:

• znajomości podstaw instalacji sanitarnych (wod-kan, C. O. )
• doświadczenia przy budowie instalacji sanitarnych
• umiejętności pracy pod presją czasu
• uczciwości
• odpowiedzialności
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętności pracy w zespole

Proszę dzwonić po 17. 00

1 PLN

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)