ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Elektryk Rzepedź
Biuro Tłumaczeń - języki europejskie
praca : oferty pracy

Elektryk Rzepedź

2023.10.03

Nowy Styl Sp. z o. o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk
Miejsce pracy: Rzepedź

Twój zakres obowiązków:
- utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
- eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
- analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
- nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

Nasze wymagania:
- wykształcenie kierunkowe elektryczne
- uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
- znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
- różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
- profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
- benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90 kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Aplikuj-> https://system. erecruiter. pl/FormTemplates/RecruitmentForm. aspx WebID 34cbe8aa28394c4588a3a5b0a48bfc11

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Rzepedź
gmina Komańcza, powiat sanocki, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)